חולמים על מטבח מעוצב המותאם גם לסגנון חייכם וגם לסגנון העיצובי המועדף עליכם? זה הזמן לדעת הכול על עיצוב מטבחים בהתאמה אישית מלאה בסטודיו SHAR DESIGN  בניהולה של שרון ויצמן שקרון, אדריכלית ומעצבת פנים עם וותק מקצועי של למעלה מ-20 שנה.

סביבת המטבח היא ללא ספק "הלב הפועם" של הבית הישראלי, וככזה, קיימת חשיבות רבה לתכנון קפדני של מכלול האלמנטים המשתלבים זה בזה בסביבת המטבח, החל מארונות המטבח ומוצרי החשמל החיוניים (מקרר, תנור וכדומה), דרך אריחי החיפוי ומשטח השיש ועד לבחירת מוצרי פרזול ופריטי דקורציה המיועדים ומותאמים לסביבת המטבח.

אחת מהדרכים לעיצוב מטבח העונה גם לצרכי השימוש היומיומיים (בהתאם לסגנון חייכם) וגם לסגנון העיצובי המועדף עליכם ביותר, היא באמצעות הליך מקצועי לעיצוב מטבחים בהתאמה אישית מלאה.

עיצוב מטבחים בהתאמה אישית

עיצוב מטבחים בהתאמה אישית – מספר מילים על התהליך

עיצוב מטבחים בהתאמה אישית בסטודיו SHAR DESIGN, הוא למעשה הליך תכנון קפדני המתחיל בהיכרות מעמיקה עם צרכי העבודה והשימוש היומיומיים שלכם בסביבת המטבח. היכרות זו נועדה לצרכי אפיון והתאמת הצרכים השונים שלכם לגודל השטח הייעודי העומד לרשותכם, וזאת מתוך מכוונת להעמיד לרשותכם את המטבח הפונקציונאלי והדקורטיבי ביותר.

במסגרת התהליך, מוצעים לכם מספר רעיונות שונים לעיצוב המטבח, כאשר לאחר בחירת הקו הקונספטואלי לעיצוב המטבח, עומדים לרשותכם כל שירותי ההקמה והבנייה של המטבח על ידי אנשי מקצוע מעולים הנבחרים בקפידה לצורך המשימה.

עיצוב מטבחים – למי מיועד התהליך?

תהליך העבודה המיושם בסטודיו SHAR DESIGN למטרות עיצוב המטבח בהתאמה אישית, מותאם לכל אחד ואחת מביניכם המצוי בהליכי בנייה או שיפוץ של סביבת המגורים ולכל אחד ואחת מביניכם המעוניין לחדש, לשדרג ולהקנות לסביבת המטבח מראה חזותי מודרני יותר ומעוצב הרבה יותר.

את התהליך ניתן ליישם גם במסגרת עיצוב פנים מטבחים במסגרתו מותאמים עבור סביבת המטבח כל האביזרים ופריטי הריהוט הנחוצים לו, וזאת לאחר שבחרתם והזמנתם את המטבח המועדף עליכם באמצעות חברה כזו או אחרת המתמחה בייצור מטבחים.

מרכיבי העיצוב במסגרת עיצוב מטבחים בהתאמה אישית

בדומה לכל עיצוב חלל אחר, גם עיצוב מטבחים משלב בתוכו מגוון רחב של מרכיבי עיצוב שונים המרכיבים למעשה את המראה של סביבת המטבח עליה אתם חולמים. כאשר מדברים על מרכיבי עיצוב המיועדים לסביבת המטבח המעוצב בהתאמה אישית, מדברים בין היתר על פתרונות אחסון פונקציונאליים העונים על כל צרכי האחסון הנחוצים לכם, יצירת מקורות תאורה, בחירה נכונה של הצבע הדומיננטי בסביבת המטבח, בחירה נכונה של אריחי החיפוי וסוג משטח השיש לעבודה, יצירת "אי- מטבח" במידת הצורך ומרכיבי עיצוב נוספים המהווים חלק מהליך התכנון המקדים של המטבח.

לתיאום פגישת היכרות לצורך תכנון ועיצוב מטבחים בהתאמה אישית, חייגו עכשיו: 054-7302-308