חולמים על שינה בריאה ומספקת על גבי מיטה זוגית מעוצבת? זה הזמן לדעת הכול על עיצוב מיטה זוגית בהתאמה אישית בסטודיו SHAR DESIGN בניהולה של שרון ויצמן שקרון, אדריכלית ומעצבת פנים עם וותק מקצועי של למעלה מ-20 שנה.

המיטה עליה ישנים היא ללא ספק אחד מפריטי הריהוט החשובים ביותר, כאשר איכות המיטה והמזרן הם אלו  הקובעים את איכות השינה שלנו. אנחנו בסטודיו SHAR DESIGN, מאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות מהליך עיצוב אישי לתכנון ועיצוב של מיטות זוגיות בכל גודל נדרש.

עיצוב מיטה זוגית בהתאמה אישית

עיצוב מיטה זוגית בהתאמה אישית – מספר מילים על התהליך

עיצוב מיטות זוגיות בהתאמה אישית מלאה, הינו תהליך עבודה מקצועי במסגרתו אנו בוחנים יחד איתכם את גודל המיטה המותאם ביותר עבורכם, וזאת גם בהתאם למידות גופכם וגם לגודל השטח הייעודי העומד לרשותכם להצבתה של המיטה הזוגית. כמו כן, אנו בוחנים את הסגנון העיצובי המועדף עליכם ביותר ואת התאמתו ליתר פריטי הריהוט המוצבים בחדר השינה.

המיטות הזוגיות המעוצבות על ידינו, מתאפיינות בין היתר בסגנונות עיצוב שונים המותאמים לסגנון המועדף והמותאם ביותר עבורכם, איכות חומרי הגלם מהם מיוצרות המיטה, וכמובן, התאמתן המלאה להצבת מזרנים איכותיים אשר יעניקו לכם שינה בריאה ומספקת בכל לילה מחדש.

מיטות אלו מיוצרות בין היתר מסוגי עץ מלא שונים, והם משלבים בתוכם מתכות ומוצרי פרזול נוספים המעניקים מימד עיצובי נוסף לכל מיטה. המיטות שלנו מיוצרות על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם, כאשר הליך העבודה מנוהל ומפוקח על ידינו מתחילתו ועד סופו. בשלב הראשון, נציג בפניכם מספר חלופות עיצוביות היכולות להתאים עבורכם ולאחר שתבחרו בסגנון העיצובי המועדף עליכם ביותר, ניצור עבורכם את המיטה המושלמת והמעוצבת ביותר לחדר השינה.

עיצוב מיטה זוגית בהתאמה אישית בכל גודל נדרש

גודלן של המיטות הזוגיות הוא ברוב המקרים פועל יוצא של גודל המזרן בו תהיו מעוניינים לעשות שימוש, כאשר גדלי המזרנים הסטנדרטיים הינם 120/190 ס"מ ו-140/190 ס"מ. מיטות מעוצבות המתכוננות למידות אלו, הן בדרך כלל מיטות בגדלים של 140/200 ס"מ ו-160/210 ס"מ. יחד עם זאת, אנו מתמחים גם בתכנון, עיצוב וייצור של מיטות זוגיות בגדלים לא סטנדרטיים, כאשר להליך הייצור נלווה גם תהליך איתור מזרנים בגדלים לא סטנדרטיים אשר יותאמו למיטה וזאת במסגרת שירות נלווה המוצע על ידינו.

מיטות איכותיות לשנים רבות…

המיטות המעוצבות שלנו מתאפיינות בעמידות לאורך שנים, והן מיוצרות מחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר המצויים בשוק, כאשר בסופו של הליך התכנון והעיצוב, אנו מקפידים לבחור את חומרי הגלם בקפידה רבה בהתאם למבנה העיצובי של המיטה אותו תכננו עבורכם.

לפרטים נוספים אודות השירות לעיצוב מיטות זוגיות בהתאמה אישית, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום עם שרון ויצמן – שקרון, מעצבת הבית של הסטודיו. חייגו עכשיו: 054-7302-308