מחפשים אחר מיטות מעוצבות ואיכותיות? מעוניינים לייחד את חדרי השינה בביתכם במיטות מעוצבות וייחודיות רק לכם? זה הזמן לדעת הכול על עיצוב מיטות בהתאמה אישית בסטודיו SHAT DESIGN בניהולה של שרון ויצמן שקרון, אדריכלית ומעצבת פנים עם וותק מקצועי של למעלה מ-20 שנה.

מיטות המשמשות אותנו לצרכי שינה ומנוחה, משווקות אומנם על ידי היצע הולך וגדל של משווקים ויצרני מיטות, אך במידה וגם אתם מעוניינים לישון על גבי מיטה מעוצבת וייחודית רק לכם, אנו מזמינים גם אתכם לגלות גם עולם עיצובי הריהוט של סטודיו SHAR DESIGN.

עיצוב מיטות בהתאמה אישית

אצלנו בסטודיו, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים, איכותי ומעוצב של מיטות מעוצבות בהתאמה אישית מלאה, כאשר בין יתר המיטות המתוכננות, מעצובות ומיוצרות על ידינו באמצעות אנשי מקצוע חיצוניים ומנוסים, תוכלו למצוא: מיטות יחיד, מיטות נוער (מה שמוכנה מיטה וחצי), מיטות זוגיות, מיטות אירוח, מיטות נפתחות לספה מעוצבת, מיטות עם ארגז מעצבים, מיטות קומותיים לחדרי ילדים, מיטות מעבר, מיטות תינוק ועוד. מיטות אלו מתוכננות ומעוצבות על ידינו לכל לקוח ולקוחה בהתאמה אישית מלאה בהתאם לצרכיו, מידותיו וגודל המזרן העומד לרשותו.

המיטות שלנו מתאפיינות גם בהיבט העיצובי המייחד אותם והופך לפרי יצירה עיצובית שאין שנייה לה וגם בהיבט הפונקציונאלי בכל הנוגע למטרות השימוש במיטה. המיטות המעוצבות שלנו מיוצרות מחומרי גלם שונים הכוללים בין היתר: עץ מלא, לוחות עץ מעובד ברמה האיכותית הגבוהה ביותר, פלטות עץ, מתכת וחומרי גלם נוספים המשמשים בין היתר לצרכי ריפוד המיטה במידת הצורך והדרישה.

עיצוב מיטות בהתאמה אישית מלאה

בדומה לכל פריט ריהוט אחר המתוכנן, מעוצב ומיוצר על ידינו, גם במסגרת עיצוב מיטות, אנו שמים דגש מיוחד על דרישות הלקוח וצרכיו. כאשר אנו ניגשים למלאכת התכנון והעיצוב של המיטה בהתאמה אישית, אנו מקפידים להכיר לעומק את צרכיו האישיים של הלקוח וזאת במטרה להעמיד לרשותו בסופו של הליך את המיטה המעוצבת והמותאמת ביותר עבורו. המיטות המעוצבות שלנו מותאמות לכל גדלי המזרנים הסטנדרטיים, אך יחד עם זאת, אנו מייצרים גם מיטות המיועדות למזרנים בגדלים או צורות לא סטנדרטיים כגון: מיטה עגולה.

ההתאמה האישית לאורך כל שלבי התכנון, העיצוב והייצור, מבטיחה לכם שינה חלומית ומספקת בכל לילה מחדש על גבי מיטה מעוצבת שאין שנייה לה. לצורך ייצור המיטות, אנו מקפידים לבחור את חומרי הגלם ואת אנשי הביצוע המנוסים והמיומנים ביותר בענף, ולאורך כל הדרך, אנו מלווים את הליך הייצור באופן אישי ושמים דגש מיוחד על בחירת חומרי הגלם המשמשים לייצור המיטה.

במידה וגם אתם חולמים על מיטה מעוצבת שאין שנייה לה בכל העולם, זה הזמן ליצור איתנו קשר ולשמוע פרטים נוספים על התהליך. ליצירת קשר עם מעצבת הבית שלנו, שרון ויצמן –שקרון, חייגו עכשיו: 054-7302-308