חולמים על ספרייה ביתית או משרדית מעוצבות ופרקטית כאחד? זה הזמן לדעת הכול על עיצוב ספריות בהתאמה אישית בסטודיו SHAR DESIGN בניהולה של שרון ויצמן שקרון, אדריכלית ומעצבת פנים עם וותק מקצועי של למעלה מ-20 שנה.

עיצוב ספריות בהתאמה אישית

ספריות הן למעשה אחד מאותם פריטי ריהוט חיוניים והכרחיים בכל סביבת מגורים או עבודה, והם משמשים בין היתר גם למטרות אחסון וגם למטרות דקורציה. בקטגוריית ספריות לסביבת המגורים והמשרד תוכלו למצוא היצע גדול ומרשים של ספריות הכולל בין היתר: ספריית קודש לאחסון ספרי קודש, ספרייה להכנת שיעור בית בחדרי ילדים, ספרייה המשמשת כמעין וויטרינה עיצובית בחדר האירוח המרכזי בבית או במשרד, ספריה לתצוגת כלי בית שונים או אוספים, ספריה קלאסית המשמשת כמקום אחסון לספרים ועוד.

אצלנו בסטודיו SHAR DESIGN, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים של ספריות מעוצבות המתוכננות, מעוצבות ומיוצרות עבורכם בהתאמה אישית מלאה גם בהתאם לצרכי האחסון הנחוצים לכם וגם בכל הנוגע להיבט הדקורטיבי של הספרייה. הספריות המעוצבות שלנו מותאמות לכל סביבת מגורים ועבודה והן מתאפיינות בעיצובים שונים המייחדים למעשה כל ספרייה וספרייה אותה אנו מתכננים, מעצבים ומייצרים מ-א' ועד ת'.

ספריות איכות לכל החיים

הספריות המעוצבות שלנו, מעבר להיותם פריט ריהוט ייחודי המוסיף מימד עיצובי לכל סביבת מגורים או עבודה, מתאפיינות בעמידות לאורך שנים. ספריות אלו מיוצרות מחומרי גלם איכותיים, כאשר כל הליך הייצור מנוהל ומפקוח על ידינו ברמה האישית.

עיצוב ספריות בהתאמה אישית מלאה לכל מטרה

הניסיון המקצועי העומד לרשותנו בכל הנוגע לתכנון, עיצוב וייצור של פריטי ריהוט שונים לסביבת המשרד או המגורים, מאפשר לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות מספריות איכות מעוצבות לכל מטרת שימוש נדרשת, החל מספריות ביתיות אשר נועדו לשמש אתכם למטרות תצוגה של אוספים וכלי בית שונים ומיוחדים אותם רכשתם לאורך השנים, דרך ספריות ביתיות המיועדות לחדרי ילדים לצורך הכנת שיעורי בית ומשחקי מחשב ועד לספריות משרדיות המיועדות לצרכי אחסון של אביזרי עבודה שונים. הספריות המעוצבות שלנו מיוצרות בכל גודל נדרש והן ניתנות לייצור גם בתצורות ספרייה שונות מהמקובל.

ספריות אלו מתוכננות ומעוצבות על ידינו בהתאמה מלאה לדרישותיכם וצרכיכם, ולאחר שלב התכנון והעיצוב הן עוברות לשלב הביצוע המיושם על ידי מיטב אנשי המקצוע בענף. בשלב זה, אנו מלווים את הליך הייצור באופן דינמי ויומיומי ומפקידים לבחור את חומרי הגלם הטובים ביותר למטרות ייצור הספרייה עליה אתם חולמים. פתרונות התכנון, העיצוב והייצור המוצעים על ידינו לאורך כל הדרך, מאפשרים לכם ליהנות משקט נפשי וביטחון מלא בכל הנוגע לקבלת תוצרי העבודה הטובים ביותר.

גם אם אתם חולמים על ספריה שאין שנייה לה, אנו מזמינים גם אתכם להכיר מקרוב את תהליך העבודה שלנו ולהתרשם מסגנונות עיצוב שונים המותאמים לכל ספרייה בהתאם למטרות השימוש בה. לפרטים נוספים בנושא,

חייגו עכשיו: 054-7302-308.