בונים, משפצים או סתם מחדשים את סביבת המגורים או המשרד? זה הזמן לדעת הכול על הליכי עיצוב ריהוט בהתאמה אישית בסטודיו SHAR DESIGN בניהולה של שרון ויצמן שקרון, אדריכלית ומעצבת פנים עם וותק מקצועי של למעלה מ-20 שנה.

עיצוב ריהוט בהתאמה אישית

ריהוט ביתי או משרדי הוא למעשה הגדרה רחבה למספר גדול של פריטי ריהוט שונים שלמעשה מייחדים, מאפיינים ומגדירים את סביבת המגורים או העבודה שלנו, כאשר בכל תהליך של עיצוב פנים לסביבת המגורים או המשרד, מושם דגש מיוחד על בחירתם של פריטי הריהוט השונים וזאת על מנת שישתלבו בצורה הטבעית והטובה ביותר בסגנון העיצובי של הבית, הדירה או המשרד.

אנחנו בסטודיו SHAR DESIGM, החלטנו לקחת את נושא העיצוב במסגרת הליכי עיצוב פנים, צעד אחד קדימה, ולמעשה לאפשר לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות מפתרונות תכנון, עיצוב וייצור של מוצרי ריהוט שונים בהתאמה אישית מלאה לסביבת המגורים או המשרד.

כל סוגי הרהיטים המעוצבים במקום אחד

אצלנו בסטודיו SHAR DESIGN, תוכלו למצוא הליכי עבודה מקצועיים וקפדניים המיושמים לצרכי תכנון, עיצוב וייצור של כל סוגי הרהיטים הנדרשים לכם לסביבת המגורים או המשרד. בין יתר פריטי הריהוט המעוצבים על ידינו משלב הסקיצה ועד שלבי הביצוע הסופיים תוכלו למצוא:

עיצוב ריהוט בהתאמה אישית – מספר מילים על הסטודיו ותהליך העבודה  

סטודיו SHAR DESIGN   מנוהל על ידי שרון ויצמן- שקרון, אדריכלית ומעצבת פנים בעלת ניסיון מקצועי של למעלה מ-20 שנה. הפרויקטים השונים בהם הייתה מעורבת שרון לאורך השנים, הקנו לה את היכולות והמיומנויות המקצועיות לצרכי תכנון ועיצוב של פריטי עיצוב שונים בהתאמה אישית מלאה לצרכי ודרישות הלקוח, וכל זאת תוך שמירה על קו עיצובי המותאם לסביבת המגורים או המשרד אליה מיועדים פריטי הריהוט השונים. כל תהליכי העבודה המיושמים על ידי הסטודיו למטרות עיצוב פריטי ריהוט שונים בהתאמה אישית, מתחילים בהיכרות מקדימה עם צרכי הלקוח ודרישותיו ומתן מענה מדויק לצרכים אלו בכל היבט תכנוני ועיצובי.

לפרטים נוספים על התהליך והאפשרויות העיצוביות העומדות לפניכם, צרו קשר עוד היום עם שרון,

חייגו עכשיו: 05-47302-308