מחדשים ומשדרגים את המשרד? מחפשים אחר פתרונות מתקדמים לעיצוב שולחן ישיבות אלגנטי ויוקרתי? זה הזמן לדעת הכול על עיצוב שולחן ישיבות בהתאמה אישית בסטודיו  SHAR DESIGN בניהולה של שרון ויצמן שקרון, אדריכלית ומעצבת פנים עם וותק מקצועי של למעלה מ-20 שנה.

עיצוב שולחן ישיבות בהתאמה אישית

שולחן הישיבות המשרדי הוא ללא ספק אחד מפריטי הריהוט החשובים ביותר בכל משרד וסביבת עסקים כזו או אחרת. סביב שולחן זה מתקבלות ההחלטות העסקיות החשובות ביותר, סביבו דנים בנושאים העסקיים שעל הפרק וסביבו אנו מקיימים את הישיבות השונות ביחד עם לקוחותינו הקבועים ולקוחותינו הפוטנציאליים כאחד. לנוכח חשיבותו הרבה של שולחן הישיבות המשרדי, מומלץ להסתייע בשירות המקצועי המוצע על ידינו בסטודיו SHAR DESIGN, במסגרתו אנו מתכננים, מעצבים ומייצרים עבורכם שולחן ישיבות אלגנטי ויוקרתי, כאשר כל שולחן הוא "מאסטר-פיס", כלומר, יצירה עיצובית ייחודית שלא תמצאו שנייה לה.

עיצוב שולחן ישיבות בהתאמה אישית – מספר מילים על התהליך

כאשר ניגשים לתכנן ולעצב שולחן ישיבות לסביבת המשרד או בית העסק, ישנם לא מעט פרמטרים אותם חשוב לקחת בחשבון כגון: גודל חדר הישיבות, מספר המשתתפים בישיבות העסקיות השונות, מידות השולחן בהתאם לכך, הצרכים הויזואליים במהלך הישיבה (אמצעי מולטימדיה וכדומה), וכמובן, הסגנון העיצובי של השולחן והתאמתו הקונספטואלית גם לאופי בית העסק או המשרד וגם לעיצוב הכללי של המשרד.

אנחנו ב-SHAR DESIGN, עוסקים ומתמחים בעיצוב פנים לחללים עסקיים כבר למעלה מ-20 שנה, כאשר בין יתר ההתמחויות המקצועיות שלנו תוכלו למצוא עיצוב פריטי ריהוט למשרדים. התמחות זו מאפשרת לנו לתכנן ולעצב את שולחן הישיבות האידיאלי והפונקציונאלי ביותר עבורכם, וכל זאת תוך היכרות מקדימה עם כל הפרמטרים הנלווים להליך התכנון אותם ציינו לעיל.

עיצוב שולחן ישיבות מודולארי בהתאמה אישית

בין יתר סוגי השולחנות המעוצבים המתוכננים ומיוצרים על ידינו לחדרי ישיבות, תוכלו למצוא גם שולחנות מודולאריים מעוצבים היכולים לשמש אתכם כשולחן ישיבות פונקציונאלי. היתרון בשולחנות אלו טמון בעבודה שהם ניתנים לפתיחה וסגירה בהתאם למספר המשתתפים בכל ישיבה וישיבה, וכך למעשה, לייצר אווירה אינטימית ונינוחה בכל ישיבה בהתאם למספר המשתתפים בה.

מספר מילים על איכויות חומר הגלם מהם מיוצרים השולחנות המעוצבים שלנו לחדרי ישיבות

בדומה לכל פריט ריהוט משרדי המתוכנן, מעוצב ומיוצר על ידינו, גם במסגרת שירות עיצוב שולחן ישיבות בהתאמה אישית, אנו מאפשרים לכם ליהנות מהיצע מרשים, מגוון ואיכותי של חומרי גלם לצורך ייצורו. בין יתר חומרי הגלם בהם אנו עושים שימוש למטרות עיצוב שולחן ישיבות משרדי תוכלו למצוא: עץ מלא, לוחות עץ מעובד ברמה הגבוהה ביותר, מתכות שונות לרבות אלומיניום, זכוכית ואבן טבעית. בחירת חומרי הגלם נעשית בהתאם לעיצוב הקונספטואלי של השולחן והתאמתו המלאה לחדר הישיבות.

לפרטים נוספים אודות התהליך והיכרות עם פריטי ריהוט מעוצבים נוספים המתוכננים על ידינו לסביבה המשרדית, חייגו עכשיו: 054-7302-308.