חולמים על שולחן מעוצב לסביבת המגורים או העבודה? זה הזמן לדעת הכול על עיצוב שולחנות בהתאמה אישית בסטודיו SHAR DESIGN בניהולה של שרון ויצמן שקרון, אדריכלית ומעצבת פנים עם וותק מקצועי של למעלה מ-20 שנה.

עיצוב שולחנות בהתאמה אישית

שולחנות מעוצבים הם למעשה הגדרה רחבה למספר סוגי שולחנות עיקריים המתאפיינים בעיצוב ייחודי כגון: שולחנות אירוח מרכזיים לסלון, שולחנות אירוח לחדרי המתנה משרדיים, שולחן ישיבות מעוצב למשרד, שולחן קפה לפינת הקפה המשרדית או למרפסת, שולחן לפינת האוכל, שולחן דקורטיבי לחללים שונים בסביבת המגורים, שולחנות מחשב מעוצבים ושולחנות נוספים אותם ניתן למקם בשטח המשרד, הבית או הדירה.

כאשר אנו מדברים על עיצוב שולחנות בהתאמה אישית, אנו למעשה מדברים על הליך תכנון ועיצוב מקצועי במסגרתו מושם דגש על התאמת הסגנון העיצובי של השולחן למטרות השימוש בו ולגודל השולחן הנדרש לכם. אצלנו בסטודיו SHAR DESIGN, תוכלו למצוא היצע מרשים של רעיונות לעיצוב שולחנות בהתאמה אישית לכל מטרה, כאשר כל שולחן המתוכנן, מעוצב ומיוצר על ידינו בסופו של הליך, מותאם בדיוק למטרת השימוש בו ולסגנון העיצובי המועדף עליכם ביותר. אצלנו בסטודיו SHAR DESIGN, תוכלו למצוא את כל פתרונות השירות לתכנון, עיצוב וייצור שולחנות מעוצבים בהתאמה אישית, החל מרמת הסקיצה ועד לליווי מלא ומקצועי של הליך ייצור השולחנות השונים המתוכננים ומעוצבים על ידינו.

עיצוב שולחנות בהתאמה אישית מלאה לכל מטרה

השולחנות המתכוננים, מעוצבים ומיוצרים על ידינו, חולשים למעשה על כל סוגי השולחנות האפשריים, החל משולחנות אוכל לפינת האוכל הביתית, דרך שולחנות דקורטיביים לפינת הקפה, חלל האירוח המרכזי (סלון) ולשטחים פתוחים כגון מרפסות שמש וגינות פרטיות ועד לשולחנות המותאמים לכל צורך משרדי (שולחן מחשב, שולחן ישיבות, שולחן אוכל לעובדים וכו).

שולחנות אלו מיוצרים מחומרי גלם שונים הכוללים בין היתר: עץ מלא ועץ מעובד, אבן טבעית, אלומיניום, חומרים פלסטיים, זכוכית, ברזל ועוד. הסגנון העיצובי בו תבחרו לצורך עיצוב השולחן הוא זה המאפיין ומגדיר למעשה את חומרי הגלם בהם נעשה שימוש לצורך ייצור השולחנות, כאשר כל שולחן המיוצר על ידינו עובר בדיקות איכות מקיפות לאורך כל שלבי הייצור.

השולחנות המעוצבים שלנו מיועדים גם לסקטור הפרטי וגם לסקטור העסקי והמוסדי כאחד, כאשר הליכי התכנון והעיצוב של השולחנות השונים נעשים בהתאם למספר פרמטרים מקדימים המגדירים למעשה את מטרות השימוש בשולחן, וכפועל יוצא מכך את גודלו, מבנהו ואפשרויות הפתיחה והסגירה שלו במידת הצורך. בדומה לכל פריט ריהוט אחר המתוכנן, מעוצב ומיוצר על ידינו מ-א' ועד ת', גם במסגרת השירות המקצועי שלנו לעיצוב שולחנות בהתאמה אישית, מובטח לכם בסופו של הליך שולחן שהוא פרי יצירה עיצובית שאין שנייה לה.

לפרטים נוספים בנושא, אנו מזמינים גם אתכם ליצור קשר ישיר עם מעצבת הבית שלנו, שרון ויצמן – שקרון.

חייגו עכשיו: 054-7302-308.