חולמים על שידה מעוצבת המותאמת באופן מושלם לכל פינה ייעודית בסביבת המגורים או המשרד? זה הזמן לדעת הכול על עיצוב שידות בהתאמה אישית בסטודיוSHAR DESIGN  בניהולה של שרון ויצמן שקרון, אדריכלית ומעצבת פנים עם וותק מקצועי של למעלה מ-20 שנה.

עיצוב שידות בהתאמה אישית

שידות מעוצבות נחשבות כיום לפריט ייעודי היכול לשמש אתכם גם למטרות אחסון שונות בהתאם לגודל השטח העומד לרשותכם בו תהיו מעוניינים למקם את השידה וגם למטרות דקורציה בהתאם לסגנון העיצובי המועדף עליכם ביותר של השידה.

היתרון היחסי של השידות המעוצבות בהשוואה לפריטי ריהוט אחרים בסביבת המגורים או המשרד, טמון בעובדה שפריט ריהוט זה ניתן לתכנון ועיצוב בהתאם לגודל המדויק העומד לרשותכם לצורך הצבתו. יתרון יחסי זה הופך את השידות המעוצבות לפריט ריהוט פונקציונאלי ודקורטיבי כאחד וניתן לעצבו בהתאם לכל צורך עיצובי ו/או צורך בשטח אחסון נוסף בסביבת המגורים או המשרד.

עיצוב שידות בהתאמה אישית – מספר מילים על התהליך

אצלנו בסטודיו SHAR DESIGN, תוכלו ליהנות משירות מקצועי לעיצוב שידות בהתאמה אישית מלאה גם לצרכי האחסון הנחוצים לכם וגם לכל צורך עיצובי כזה או אחר. שירות זה מיועד לסביבת המגורים וגם לסביבת המשרד וניתן ליישם אותו בהתאמה מלאה לגודל השטח הייעודי בו תהיו מעוניינים למקם את השידות השונות.

בדומה לכל הליך עיצוב אחר המיושם בסטודיו, גם עיצוב שידות בהתאמה אישית מתחיל בהיכרות מקדימה שלנו עם צרכי האחסון והעיצוב שלכם. היכרות זו מאפשרת לנו לתכנן ולעצב עבורכם את השידות היפות, המרשימות והפונקציונאליות ביותר, וכל זאת תוך הקפדה יתרה על איכויות חומרי הגלם, הסגנון העיצובי המועדף עליכם והתאמתו המלאה לסביבת המגורים ו/או המשרד.

בין יתר השידות המעוצבות המיוצרות על ידינו תוכלו למצוא: שידות מעוצבות לחללים פתוחים בסביבת המגורים או המשרד, שידות מעוצבות לחדרי השינה, שידות החתלה מעוצבות לפעוטות, שידות נוי מעוצבות לשטח הגינה או המרפסת, שידות אחסון מעוצבות לסביבת המטבח ושידות מעוצבות לתמרוקייה ולחדרי הרחצה. כמו כן, אנו מספקים את שירותי התכנון והעיצוב שלנו למטרות עיצוב שידות לחנויות ובתי עסק שונים.

חומרי הגלם המשמשים אותנו לעיצוב שידות

ברשימת חומרי הגלם המשמשים אותנו לצרכי תכנון ועיצוב שידות בהתאמה אישית, תוכלו למצוא היצע מגוון, מרשים ואיכותי של חומרי גלם שונים הכוללים בין היתר: עץ מלא, אבן טבעית, זכוכית, אלומיניום, מתכנת וחומרי ברזל נוספים המשמשים אותנו למטרות יצירת מוצרי פרזול מעוצבים ויוקרתיים. לרשותנו, הידע המקצועי המקיף והמלא ביותר בכל הנוגע לאפשרויות השימוש והעיצוב בחומרי הגלם השונים, והדבר מאפשר לכם להרחיב את אפשרויות העיצוב לתכנון השידה המותאמת ביותר עבורכם.

לפרטים נוספים על השירות ותהליך העבודה לעיצוב שידות בהתאמה אישית, אתם מוזמנים ליצור קשר ישיר עם מעצבת הבית שלנו, שרון ויצמן שרון. חייגו עכשיו: 054-7302-308